AST Sports Science, VP2, Whey Protein Isolate, Creamy Vanilla, 2 lbs (908 g)

AST Sports Science, VP2, Whey Protein Isolate, Creamy Vanilla 908g

141,50 zł

Czytaj więcej >>

Nazwa produktu: AST Sports Science, VP2, Whey Protein Isolate, Creamy Vanilla, 2 lbs (908 g)
Cena: 141,50 zł (€32.00)
Wymiary/Ilość: 3.58 lbs (1.62 kg) / 2 lbs (908 g)
Opinie: 139 Reviews
Tags: Białko Serwatkowe, Białko, AST Sports Science, Whey Protein, Protein

AST Sports Science, białko serwatki, białko, białko Ast nauka sport, VP2, izolat białka serwatki, kremowa wanilia, 2 lbs (908 g), nauka ast sport, białko serwatkowe, nowe. Ulepszona formuła wchłanianie, hydrolizowane frakcje oligopeptydy serwatki, aspartam, laktozy, 0 g tłuszczu, 0 g cukru, suplement diety VP2 hydrolizie izolat białka serwatki, naukowo udowodnione zbudować 615% więcej masy mięśniowej. Nowy VP2 podwyższa standardy wysokiej wydajności suplementacji białkowej. Wykorzystując technologię zaawansowanej białka, VP2 zawiera nową opatentowaną izolacji frakcji mikro (MFI) oraz technologię kontrolowanej hydrolizy chymotrypsyna trypsyny (Ccth), który samodzielnie specyficzne i indywidualne silne frakcje białkowe. Po wyizolowaniu, te silne frakcje białkowe są następnie cięte na dokładnie określone odcinki peptydowych dla naukowo udowodnione wyższą retencję azotu. Cały ten proces prowadzi się w chłodnych warunkach innych niż kwasowe, aby zapewnić całkowite integralność białka. VP2 jest nowym białkiem silny preparat białkowy precyzja w oparciu o najnowsze odkrycia w biochemii białek. VP2 daje profil konkretnego składnika odżywczego w pobliżu idealne aminowej zaprojektowany w celu zwiększenia absorpcji mięśni i retencję azotu w celu wspierania wzrostu beztłuszczowej i naprawy mięśni Białko. Teraz dzięki zwiększeniu absorpcji Aminogen! Nowo sformułowane VP2 trwa najnowszą technologię enzymu podwoić, a nawet potroić szybkość wchłaniania białka. Dodając opatentowany Aminogen badań VP2 pokazuje to zwiększona szybkość wchłaniania podnosi poziom wolnych aminokwasów o 100%, rozgałęzione poziomy łańcucha aminokwasów (BCAA) o 250%, arginina o 80%, a glutaminę o 90% więcej niż bez opatentowanego enzymu system. Badanie informuje również, że dodanie Aminogen zwiększa retencję azotu o 32% AST Sports Science, VP2, Whey Protein Isolate, Creamy Vanilla, 2 lbs (908 g). Nowy VP2 dostarcza więcej składników odżywczych, więcej aminokwasów, a więcej białka do mięśni!

VP2 serwatki izolat jest jedynym białkiem serwatki udowodnione klinicznie do budowania masy mięśniowej w niedawnym podwójnie ślepych badań klinicznych w jednym z wiodących na świecie uczelni, pacjenci przyjmujący VP2 przez okres 12 tygodni zyskał średnio 11 funtów masy mięśniowej i stracili średnio od 3,14 funtów tkanki tłuszczowej. Żadne inne białka wykonane zostało udowodnione klinicznie rezultaty tej wielkości. Jak bardziej skuteczny jest VP2 serwatkowego Izolat w porównaniu z innymi białkami? Ponad 615% bardziej skuteczne AST Sports Science. W tym badaniu, pacjenci przyjmujący VP2 izolat serwatki zyskał średnio 6 razy więcej masy mięśniowej i stracił znacznie więcej tkanki tłuszczowej niż u osób przyjmujących inne białka. W innym badaniu kontrolowanym serwatki VP2 izolat wywoływały wzrost typu 1 mięśni wielkości włókien za 411% i typu 2 mięśni wielkości włókien za 543%. Te badania wykazały także, że gdy w połączeniu z VP2 ast mikronizowanej kreatyny szybko skurcz wielkości włókien mięśniowych w podwyższonej nawet 1230% wyższe niż korzyści stosowania innych białek. 100% zhydrolizowana oligopeptydy izolowane serwatki frakcje peptydowe składające się z precyzją peptydów serwatki frakcje (beta-laktoglobulina, alfa mleka standardów handlowych, immunoglobuliny, Proteose peptonu glikomakropeptydy (GMP), naturalne i sztuczne aromaty, lecytynę, Aminogen enzym, acesulfam potasu, sukraloza AST Sports Science, VP2, Whey Protein Isolate, Creamy Vanilla, 2 lbs (908 g). Po prostu najlepsze. najlepsze. Kropka.

 Stężenie białka, smak, rozpuszczalność, BCAA, hydrolizowanego i przyzwoitą cenę. Powinieneś spróbować! Cóż, nie ma wiele do powiedzenia na temat VP2. Najlepszy smak, wysokie stężenie białka i BCAA zawarte Białko. To jest po prostu najlepszy za rozsądną cenę. To jest bardzo trudne, aby wypełnić ten dodatkowy wymóg odżywczych poprzez regularne diety. Chociaż może wziąć syntetyczny przeciwzapalne, z czasem brzydkie szef skutków ubocznych zaczną pojawiać się. W rzeczywistości, to może być z tego powodu, że wiele osób nie stwierdzono niewielkie korzyści z wielu witamin. Omega 3s są przeciwzapalne. Oznacza to, że jeśli nie podoba ci się produkt (lub jeśli to nie działa dla Ciebie sposób, w jaki powinno), to Twoim obowiązkiem jest, aby anulować subskrypcję. Oto trzy dodatki, które powinny być częścią każdego codziennej rutyny. Im bardziej fizycznie opodatkowania działalności lub częściej wykonywane, tym większe zapotrzebowanie na białko. Po uruchomieniu programu wystarczy do 20 minut dziennie. Mogą one obejmować stres, palenie tytoniu, alkoholu, niewłaściwa dieta, nadmierne słońce, obsesyjne ćwiczenia i zanieczyszczeń w powietrzu, którym oddychamy. Jeśli nie widać żadnej wzmianki o tym procesie na etykiecie, spróbuj spojrzeć produktu w górę w Internecie. Możesz mieć szczęście i iść do sklepu zdrowia i obsługujący daje dobre rady i jeździć po drabinie do zdrowia. Naukowcy wciąż szukają, jak to działa.

Istnieją trzy rodzaje produktów acai dostępne w internetowym rynku soków, proszki i kapsułki. DHA i rozwoju mózgu dziecka. Ponieważ zarówno mężczyźni jak i kobiety wraz z wiekiem, potrzeby żywieniowe zaczynają się zmieniać, jak również. Prowadzi to do zaniku dziąseł a ząb zaczyna gasnąć. Te na wysokie ciśnienie krwi, lek powinien być ostrożny, ponieważ istnieje tendencja omega 3 do obniżenia ciśnienia krwi. Czujesz energiczny i zdrowe przez kilka dni, a następnie rozpocząć utraty zdrowia. Próby odnieść przełomowym wyniki, które nadal prowadzą lekarze, którzy leczą pacjentów z depresją dziś. Po zdobyciu wszystkich tych czynników doskonałych idziesz do stwierdzenia, że niektóre suplementy zrobić ci dobrze. Witamina C i witamina E są również bardzo dobre do stosowania jako uzupełnienie diety, ponieważ promowanie zdrowego wzrostu komórek i poprawić napięcie mięśni i gęstość. Isotonix multiwitamina pomaga tego doprowadzić. Jakby wszystkie te nie są wystarczające, oleje omega-3 ryby odkryto również, aby zapobiec powstawaniu pewnych nowotworów, takich jak rak okrężnicy lub rak jelita grubego. I tak wydaje się, jeżeli nasza dieta jest uboga w tłuszcze omega 3, a tam jest dużo omega-3 w rybach, że wszyscy powinniśmy jeść dużo ryb. Pochodzi z wieloma korzyściami dla zdrowia też. Taki olej rafinowany olej rybi lub farmaceutyczne gatunku ryb, ponieważ są one czasami nazywane, został oczyszczony, usuwając wszystkie zanieczyszczenia. Proces ten określa sposób czysty produkt tran jest.

 Oprócz jest to wartość leczniczego, gorzki melon jest również dobrym źródłem witamin A, B i C, żelaza, kwasu foliowego, fosforu i wapnia. To berry, zgodnie z gwiazd, obiecuje niesamowite właściwości odchudzania i inne korzyści zdrowotne.